PODZIEL SIĘ

Myśleliśmy, że wczorajsze potwierdzenie obecności Black Lightninga w nadchodzącym crossoverze Arrowverse jest czymś szokującym, ale okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Kevin Conroy, człowiek, który podkłada głos Mrocznemu Rycerzowi od 25 lat, pojawi się w crossoverze jako starsza wersja Batmana!

Najpierw dowiedzieliśmy się, że w „Kryzysie” pojawi się Burt Ward, który odgrywał rolę Robina w latach 60. Następnie dotarła do nas informacja, że Brandon Routh ponownie wcieli się w Supermana, tym razem w wersji z „Kingcom Come”. Teraz doszło do czegoś, czego nikt się nie spodziewał. W Arrowverse w końcu pojawi się Batman!

Do tej pory imię Wayne’a pojawiało się bardziej w formie easter-eggów, a alias „Batman” padł po raz pierwszy dopiero w trakcie „Elseworlds”. The CW z powodów prawnych nie mogło wcześniej korzystać z wizerunku Największego detektywa świata, ale widać, że dużo się pozmieniało. Nie zanosi się także na to, iż będzie to Mroczny Rycerz z Ziemi-1. Warto także dodać, że Conroy po raz pierwszy dosłownie wcieli się w rolę, z której jest tak dobrze znany, a biorąc pod uwagę, iż Mark Hamill już niejednokrotnie pojawił się we Flashu, to być może czeka nas jeszcze Joker?

„Kryzys na nieskończonych ziemiach” nie tylko będzie największym crossoverem w dziejach Arrowverse, ale stanie się także jednym z najważniejszych wydarzeń wśród seriali o superbohaterach. Z dnia na dzień skala eventu się powiększa, niedawno dowiedzieliśmy się, że samo DC bardzo ingeruje w ten projekt, co jeszcze bardziej napawa optymizmem. Choć seriale te nie cieszą się ostatnio zbyt pochlebną opinią, to nie da się ukryć – takie informacje wręcz fascynują człowieka. Wow!

Nie możemy się doczekać! Jak myślicie, Conroy da radę?

„Kryzys na nieskończonych ziemiach” zadebiutuje w zimę tego roku!