PODZIEL SIĘ

W trakcie dwóch sezonów „Jessici Jones” Malcolm Ducasse (Eka Darville) przeszedł spory rozwój jako postać, taki jaki żadna z innych postaci w serialu. Poznaliśmy go jako uzależnionego od narkotyków człowieka, który wyszedł z nałogu, aby stać się prywatnym detektywem, aż w końcu udało mu się rozpocząć prawdziwą karierę w kancelarii Jeri Hogarth (Carrie-Ann Moss) po koniec drugiego sezonu. Podczas ostatniego wywiadu, Eka postanowił się podzielić informacjami na temat tego, jak jego postać rozwinie się w nadchodzącym, trzecim i zarazem ostatnim sezonem  netfliksowej wersji przygód Jessici Jones

“W ogromny stopniu. W sezonie trzecim jest już pełnoetatowym śledczym, pracującym razem z Jeri Hogarth, w jej firmie, zajmując się moralnie oraz etycznie wątpliwymu sprawami.”

To jednak nie wszystko. Darville podkreślił, że według niego rozwój postaci jest naturalną koleją rzeczy.

“Przeżył bardzo dużo w swoim życiu i jest to dla niego czymś w rodzaju wyznaczenia linii, gdzie zaczyna szanować siebie oraz zaczynać zdobywanie szacunku wśród innych. Nie ważne, czy chodzi o Jessikę, Jeri, jego nową dziewczynę, czy o cały świat”. Granie tej postaci to czysta zabawa, co jest całkiem inne, od tego, co do tej pory robiliśmy z Malcolmem i jestem wdzięczny za taką możliwość.”

Na koniec przypomnę, że finalny sezon trzeci „Jessici Jones” jest zwieńczeniem seriali Marvela na platformie Netflix. Chociaż nie wiadomo, czy Jessicę (Krysten Ritter) czeka jakaś przyszłość, to wiemy, że Marvel Television oraz Charlie Cox (serialowy Matt Mardock) nie wykluczają powrotu postaci na małe ekrany, zapewne już na platformę Disney+.

Sezon trzeci „Jessici Jones” ma zadebiutować już 14 czerwca!