James Gunn, człowiek odpowiedzialny za m.in „Strażników Galaktyki”, wrzucił ostatnio na swojego twittera post, w którym obwieścił, że nie może odpowiedzieć na pytania dotyczące wszystkich plotek związanych z obsadą w „Suicide Squad”.

Teraz poszedł krok naprzód i po prostu…opublikował nazwiska aktorów, którzy pojawią się w filmie! Kto pojawi się w reboocie?” Sprawdźcie poniżej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Don’t get too attached. #TheSuicideSquad

Post udostępniony przez James Gunn (@jamesgunn)

Lista jest imponująca! Widać, że Gunnowi zależy, aby film wyszedł jak najlepszy. Jak widać, w produkcji nie ujrzymy jednak Dave’a Bautisty, ale powróci kilka znajomych twarzy. Raczej nie ma co się martwić o powtórkę z rozrywki, ten człowiek wie co robi!

Teraz tylko czekać, aż dowiemy się, w kogo wcielą się poszczególni aktorzy. Zapewne największy wysyp wiadomości rozpocznie się po premierze „Birds of Prey”, a biorąc pod uwagę, że Margot Robbie ma pojawić się w produkcji Jamesa, to zapewne już tam dostaniemy pierwsze wskazówki co do “Legionu”

Nie powiem, powoli coraz bardziej pozytywnie zaczynam się nakręcać na ten film. Wierzę, że reżyser “Strażników” nas nie zawiedzie!