PODZIEL SIĘ

Kilka dni temu Jai Courtney udostępnił na swoich social mediach zdjęcie, które sugeruje, że “The Suicide Squad” wszedł już w fazę produkcji.

Nowa część będzie obfitować w ilość postaci; zarówno zupełnie nowych, jak i tych, które pojawiły się w poprzedniej odsłonie. Wśród powracających postaci jest właśnie Jai Courtney, który wcieli się w Kapitana Boomeranga. Aktor udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie, które potwierdza rozpoczęcie produkcji nowego “Suicide Squad”. Mimo że zdjęcie nie zdradza zbyt wiele, fani mogą dostrzec na nim charakterystyczny złoty ząb Kapitana Boomeranga.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Incoming ? #thesuicidesquad #captainboomerang

Post udostępniony przez Jai Courtney (@jaicourtney)


Obsada “The Suicide Squad” jest bardzo bogata. Na ekranie zobaczymy David’a Dastmalchiana, John’a Cenę, Jai’a Courtney’a, Joaquín’a Cosío, Nathan’a Filliona, Joel’a Kinnamana, Mayling’a Ng, Flula Borg’a, Sean’a Gunn’a, Juan’a Diego Botto, Storm’a Reida, Pete’a Davidson’a, Taikę Waititi, Alice Bragę, Steve’a Agee, Tinashe Kajese, Danielę Melchior, Peter’a Capaldi, Julio Ruiz’a, Jennifer Holland, Violę Davis, Idris Elbę, Margot Robbie oraz Michael’a Rooker’a.

Film zadebiutuje 6 sierpnia 2021 roku.