Finałowy odcinek pierwszego sezonu Tytanów skupił się na halucynacji Dicka Graysona, w której próbował on powstrzymać swojego dawnego mentora, czyli Mrocznego Rycerza we własnej osobie. Niestety, nie było go zbyt wiele na wizji, nie odezwał się nawet raz, a do tego jego kostium przyodziała aż dwójka kaskaderów. Teraz przynosimy dobre wieści! W drugim sezonie Gacek ujawni swoją twarz!

Jeżeli mało wam było najlepszego detektywa wszech czasów, to radujcie się, gdyż w drugim sezonie będziemy mogli ujrzeć prawdziwego Bruce’a Wayne’a! Dzięki Deadline wiemy, że wcieli się w niego gwiazda Gry o Tron, a dokładniej Iain Glen.

Znalezione obrazy dla zapytania Iain Glen

Taki casting może nam wskazywać na to, że dostaniemy obraz nieco starszego Batmana, doświadczonego. Z opisu postaci wynika, że miliarder stara się naprawić swoje błędy, a w szczególności zależy mu na jego relacji z Dickiem.

Po dekadach walki z przestępczością, Miliarder Bruce Wayne zamierza chronić Gotham przed złem z takim tupetem, jaki miał w sile wieku, co zamierza osiągnąć poprzez naprawę swoich relacji z Dickiem Graysonem, będąc pełnym nadziei, że ponownie stworzą zgrany duet, w szczególności po tym, jak Bruce stara się pomóc Tytanom osiągnąć sukces

Nie wiemy jeszcze, czy Glen w ogóle przyodzieje kostium, gdyż wygląda to bardziej, jakoby Wayne miał teraz walczyć z przestępczością w sposób bardziej polityczny. Miejmy nadzieje, że jednak ujrzymy go w akcji!

Co sądzicie o tym castingu? Macie jakieś alternatywy?