PODZIEL SIĘ

Od czasu debiutu Flasha jesienią 2014r. seria zmierza ku zniknięciu Szkarłatnego Speedstera w czymś, co gazeta z przyszłości nazwała “Kryzysem”. Teraz seria, w której Grant Gustin gra główną rolę, weźmie udział w pięcioczęściowym wydarzeniu o nazwie “Kryzys na Nieskończonych Ziemiach”.

Obecnie szczegóły dotyczące Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach są nieznane, choć fani podejrzewają, że Oliver Queen (Stephen Amell) zginie. Wnioski zostały wyciągnięte z tego, że tej jesieni zostanie wyemitowany 8. sezon Arrowa, a tym samym ostatni sezon serii, a oprócz tego na podstawie umowy Szmaragdowego Łucznika z Monitorem w zeszłorocznym crossoverze “Elseworlds”. Grant Gustin powiedział ComicBook.com, że premiera 6. sezonu ustali powagę kryzysu, kiedy Monitor przekaże Barry’emu Allenowi straszne ostrzeżenie.

“Nie mogę ujawnić za dużo, bo jeszcze go nie przeczytałem. Śmiałem się z moimi kompanami, co to będzie. Monitor pojawia się pod koniec pierwszego odcinka i mówi, że wszechświat jest zagrożony, a aby uratować wszechświat Barry Allen musi umrzeć. Barry nie wie o umowie, jaką Oliver zawarł z Monitorem, więc ktoś umrze”.

Czy uważasz, że Flash Granta Gustina będzie musiał poświęcić swoje życie w Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach? W jaki sposób Kryzys wpłynie na Arrowverse? Daj nam znać o swoich przemyśleniach w komentarzach na naszym facebooku lub na naszym discordzie!

Premiera 6. sezonu The Flasha odbędzie się 8 października 2019r. Kryzys na Nieskończonych Ziemiach będzie nadawany od grudnia 2019r. do stycznia 2020r.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!