PODZIEL SIĘ

Podczas, gdy “Kryzys” zbliża się już wielkimi krokami, jednak nadal należy pamiętać o świecie pokryzysowym, a serial The Flash dał nam sporo do myślenia, gdy stacja The CW obsadziła aktorkę Efrat Dor do roli Evy McCulloh!

Portal Entertainment Weekly poinformował dzisiaj z samego rana, iż do szóstego sezonu The Flash dołącza aktorka Efrat Dor, która wcieli się w regularnie pojawiającą się postać Evy McCulloh.

Podczas gdy dalsze szczegóły jej roli na razie utrzymywane są w tajemnicy, to jej postać jest opisana jako: „Inżynier kwantowy i współzałożyciel McCulloch Technologies, Eva McCulloch jest geniuszem naukowym, który działa na najwyższym poziomie. Eva od wielu lat utrzymuje się z dala od centrum miasta. Ale przypadkowe spotkanie z Iris West-Allen skutkuje zaskakującym sojuszem, który przesuwa granice rozsądku, jednocześnie odkrywając szeroki spisek mający na celu zniszczenie Team Flash i jej sojuszników!”

Dla fanów komiksów DC Comics nazwisko McCulloch powinno dać pewne skojarzenia, ponieważ Evan McCulloch był drugim wcieleniem Mirror Mastera. Można więc zastanawiać się, czy Dor powieli rolę tego samego złoczyńcy, którego poznaliśmy w trzecim sezonie serialu.

Dor znana jest z serialu Mayansa M.C., a we Flashu pojawi się w drugiej połowie obecnego sezonu.