PODZIEL SIĘ

Danny Trejo, czyli kultowy aktor filmów kategorii B prawdopodobnie powróci do swojej roli Breachera w szóstym sezonie The Flash!

Postać Breachera została zaakceptowana przez widzów z wielkim zachwytem, ponieważ jak się okazało został on teściem Cisco! Breacher budził wielki postrach ze względu na swoją morderczą urodę. Aktor Danny Trejo również wypowiadał się w superlatywach odnośnie swojej roli w serialu The Flash.

W niedawnym wywiadzie dla portalu Inverse, Trejo opowiedział o tym jak dobrze bawił się grając w serialu, ale również zapowiedział, że z chęcią ponownie może się w nim pojawić!

„Tak! The Flash!. To świetna zabawa. Są tacy fajni [obsada]. Za każdym razem, gdy wchodzi się do sitcomu, wszyscy tam są rodziną i patrzą na mnie jak na osobę z zewnątrz. Ale oni [ekipa Flasha] cię wciągają do siebie i też stajesz się rodziną. Będę działać więcej w The Flash. Telewizja jest świetna, ale to codzienna praca.” – powiedział Trejo, zostawiając informację, że jednak nie lubi “pracować” codziennie na planie serialu.

Przypominamy, że Breacher był ojcem Gypsy, która jest już jedynie byłą kobietą Cisco.