PODZIEL SIĘ
CONSTANTINE -- Pilot -- Pictured: Matt Ryan as John Constantine -- (Photo by: Quantrell Colbert/NBC)

Fani “DC’Legends of Tomorrow” byli podekscytowani, gdy Matt Ryan został włączony do regularnej obsady serialu. Po zakończeniu 4. sezonu przyszła myśl, czy będziemy musieli się pożegnać z postacią Johna Constantine’a. Jednakże odpowiedź brzmi: nie!

Matt Ryan w roli Johna Constantine’a pojawiał się w Arrowverse jako postać epizodyczna, ale od samego początku zgarnął sympatię wielu fanów uniwersum. Nic dziwnego, że osoby oglądające Legendy były podekscytowane wiadomością o jego stałym udziale w 4. sezonie. Teraz przychodzimy z kolejną dobrą wiadomością. Twórcy “Legends of Tomorrow” potwierdzili, że Matt Ryan ponownie wcieli się w postać angielskiego demonologa w 5. sezonie.

Po pokonaniu Nerona w finale 4. sezonu wielu myślało, że Constantine opuści załogę Waveridera i nie ujrzymy go w dalszych przychodach naszych bohaterów, ale wygląda na to, że będzie potrzebny w walce z nowym niebezpieczeństwem, jakie pojawi się w 5. sezonie.

Lubicie postać Johna Constantine’a? Oczekujecie na powrót Legends of Tomorrow? Dajcie nam znać na naszym facebooku i discordzie.