PODZIEL SIĘ

Od jakiegoś czasu po internecie krążą plotki na temat tego, kto wyreżyseruje Venoma 2 i wygląda na to, że Tom Hardy niechcący zdradził nam tę informację!

Niedawno Tom Hardy wrzucił na swojego Instagrama czarno-białe zdjęcie Andy’ego Serkisa, która od ostatniego tygodnia był podawany jako kandydat na reżysera nowego Venoma. Aktor szybko usunął post, zachowały się jednak zrzuty ekranu:

Chociaż nie jest to stuprocentowe potwierdzenie, że sequel Venoma wyreżyseruje Serkis, sam post – oraz fakt ze Hardy go usunął – z pewnością na to wskazują. Oprócz Serkisa na liście potencjalnych reżyserów filmu znajduje się choćby Travis Knight czy Rupert Wyatt.

Z pewnością wielu fanów zabiłoby za informację na temat tego, kto wyreżyseruje Venoma 2 – zwłaszcza po tym, co zaserwowała nam scena po napisach pierwszego filmu, w której zobaczyliśmy Cletusa Kasady aka Carnage’a (Woody Harrelson) zamkniętego w maksymalnie strzeżonym więzieniu. Wypowiedział się o tym reżyser Venoma, Ruben Fleischer:

Oczywiście, z Woodym wiąże mnie bliska więź. To jeden z moich ulubionych, jeśli nie mój ulubiony aktor, a do tego jest zwyczajnie wspaniałym człowiekiem. Więc gdy wpadliśmy na pomysł nakręcenie tej sceny, żeby postawić fundamenty pod sequel, Woody był pierwszym aktorem, o którym wtedy pomyślałem, bo bardzo ekscytuje mnie sama myśl o pracy z nim, czy to na planie Zombielandu 2, czy drugiego Venoma. Jeśli spojrzysz na postać Mickiego z Natural Born Killers, którego grał Woody, zobaczysz, że on i Cletus mają ze sobą wiele, wiele wspólnego, a poza tym Woody dawno nie wcielał się w mroczną rolę.

Mimo tego, że w Venomie 2 zobaczymy Carnage’a, wygląda na to, że film nadal nie dostanie kategorii R. W zeszłym roku wspomniał o tym producent filmu, Avi Arad:

Wiesz co? Gdy słyszysz Venom… nie, nie, gdy słyszysz Carnage, pierwsze co przychodzi na myśl, to kategoria R. Jednak jeśli czytałeś komiksy, to wiesz, że one nigdy jej nie miały. Cletus to zagubiona, cierpiąca dusza. Nie chodzi o to, co robi, czy pokażemy na ekranie jak podcina komuś gardło i tryśnie krew. Chcemy pokazać jaka jest jego motywacja. Czy taki się urodził, czy może to ktoś, komu powinniśmy chociaż trochę współczuć, bo jeśli potrafisz stworzyć złoczyńcę, któremu widownia współczuję, wygrałeś.

Chcecie zobaczyć Venoma 2 w reżyserii Andy’ego Serkisa? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie!