PODZIEL SIĘ

Tom Holland zaprezentował kostium, który będziemy mogli zobaczyć w „Spider-Man: Far From Home” na „Jimmy Kimmel Live”, ale to zdania, które wypowiedział, zaskoczyły fanów Marvela.

W skeczu, który możecie sprawdzić powyżej, Holland próbował odzyskać maskę od pomocnika Kimmela, Guillermo Rodrigueza, zanim dostał kilka pytań od gospodarza. Kiedy Kimmel dowiedział się, że Tom gra w kolejnym filmie Spider-Mana, zapytał, czy to technicznie prequel, biorąc pod uwagę fakt, że Spidey „zmienił się w czarne confetti” pod koniec filmu Avengers: Infinity War. Holland, zamiast odpowiedzieć na pytanie wybiegł, mówiąc: „Wydaje mi się, że Thanos właśnie okrada bank, więc pójdę już”. Możliwe, że to był jego sposób, aby poradzić sobie se swoim „długim jęzorem”, a może to było zaplanowane przez Marvela??

Wszyscy dobrze wiemy, że Tom czasem ciężko się powstrzymuje od powiedzenia kilku słów za dużo na temat nadchodzących filmów. Lecz równie dobrze Marvel mógł to zaplanować tylko po to, żeby przyciągnąć więcej uwagi do nowego „Spider-Man: Far from Home”.

Oczywiście, jest kilka powodów, dla których Holland mógłby zareagować tak skromnie — w tym nie chcąc potencjalnie zepsuć przyszłorocznego „Avengers 4″. Far From Home ma się dziać „kilka minut po” następnym filmie Avengers i widząc, że było dużo z teorii o tym, jak można ożywić zmienionych w pył w Infinity War, nietrudno zrozumieć, dlaczego Holland musiałby zachować przyszłość Spideya w tajemnicy.

Ale znowu, coraz większa liczba ludzi ma teorię, że Far From Home może być prequelem Infinity War, co komentuje prezes Marvel Studios, Kevin Feige: „Cóż, kiedy ten film ma miejsce?” Feige zastanawiał się w wywiadzie na początku tego roku. „Wiemy, że to lato. Myślę, że to letnie wakacje. Myślę, że jedzie do Europy ze swoimi przyjaciółmi. Nie wiem, jakie lato … to znaczy, wiem [ale ty nie]”.

Niezależnie od tego, kiedy Far From Home ostatecznie ma miejsce w MCU, brzmi to tak, jakby nowy Spider-Man był trochę środkiem do czyszczenia wydarzeń przed Avengers 4.

A wy co o tym myślicie? Podzielcie się swoimi przemyśleniami.