PODZIEL SIĘ

Kiana Madeira pojawiła się w serialu The Flash w ostatnim odcinku jako Spin – pięknie opakowana paczuszka, kryjąca w środku dużo zakłamanych, metaforycznych newsów. Co więcej! Z ciągłymi powiązaniami do Nory Alen (Jessica Parker Kennedy)

Być może jednym z najciekawszych powiązań jest nie fakt, że XS jest mocno zauroczona kobietą (jest to coś, co fani sugerowali, lecz do tej pory nie było to w żaden sposób potwierdzone), lecz to, że oglądanie Kennedy na ekranie pomogło Madeirze kształtować postać Spin.

“Wprowadzenie Nory do serialu zdecydowanie mi pomogło, ponieważ Spencer Young i Nora są w podobnym wieku, ponad to bardzo lubię energię, którą Jessica wprowadza do serialu” – mówiła odtwórczyni roli Spin – “To właśnie ta młodzieńczą, charyzmatyczną energię starałam się wprowadzić jako złoczyńca.”

Mimo tego, że Madeira nie oglądała wcześniej serialu, to paradoksalnie właśnie to dało jej przepustkę do stworzenia swojej wersji postaci:

“Dostałam dużo swobody w tworzeniu postaci Spin. Kiedy pierwszy raz byłam na castingach, nie było informacji, że Young to złoczyńca, czy też komiksowa postać. Mieliśmy tylko podstawowe pojęcie na temat tego kim ona jest, dlatego wykorzystałam to, żeby we własny sposób wykreować tę postać. I po tym jak zostałam obsadzona w tej roli, producenci zawierzyli moim instynktom i temu co wniosłam, jestem szczęściarą, że mogę się tym pobawić.”

Czekamy na nowe odcinki Flasha, żeby zobaczyć jak postać Spin będzie się rozwijać. A Wy?