PODZIEL SIĘ

Już dzisiaj premiera serialowych Tytanów! W show pojawi się wiele postaci znanych nam z kart komiksów, w tym Jason Todd, drugi Robin, chłopak, który zastąpił Dicka Graysona.

Na chwilę obecną wiemy, iż na początku serii Grayson już jakiś czas pracuje na własną rękę, z dala od swojego ojczyma i mentora. Bruce w tym czasie nie próżnował i znalazł sobie nowego pomocnika. W trakcie New York Comic Con, odtwórca roli Robina, Brenton Thwaites, został zapytany o jego relacje z Jasonem w serialu:

„Cóż, Todd wypełnił lukę po Graysonie i zajął jego pozycję w ‘szeregach’ Batmana, także możecie spodziewać się sporego napięcia pomiędzy tymi dwiema postaciami. Dick nie odszedł od Batmana bez powodu, Grayson nie chce zwalczać przestępczości w ten sposób co jego mentor. Jason jednak wierzy. Dick uważa, że Bruce wyprał Jasonowi mózg swoimi ideałami.”

Na chwilę obecną nie wiemy jak wielką rolę, odegra Jason w serialu, jednak jego obecność może nam sugerować, że pod koniec sezonu Dick w końcu stanie się Nightwingiem. Premiera pilota już jutro, także nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu czekać.