Gwiazda serialu, Lauren German (Chloe Decker), wyjaśnia, jak jej zdaniem Chloe zareaguje na prawdę odnośnie Lucyfera!

W finale postać Lauren, Chloe Decker, i Lucyfer (Tom Ellis) zmierzyli się z Pierce’em, czy jak kto woli, Kainem (Tom Welling), po tym jak odkryli, że stoi on za zabiciem Charlotte Richards (Tricia Helfer). Na końcu konfrontacji Lucyfer mówi Kainowi, że ten trafi do piekła, odsłaniając przy tym swoją prawdziwą twarz, którą przypadkowo zauważa również Chloe. To jest dowód, że Lucyfer jest tym, za kogo się podawał i – jak twierdzi German – Chloe mogłaby to zaakceptować po oczywistym szoku.

Chloe kocha Lucyfera tak, jak my kochamy rodzinę… Myślę, że po pierwszym szoku nie musiałaby z tym walczyć, a po prostu zaakceptowałaby to.” – powiedziała German na Comic Conie w Melbourne.

Akceptacja Lucyfera jako władcy piekieł brzmi tak łatwo, ale jak powiedział dla serwisu Deadline.com producent wykonawczy “Lucifera“, Joe Henderson, czwarty sezon zawierać będzie proces akceptacji przez Chloe prawdy o tytułowym Diable.

Jak widzieliście w finale, Chloe zobaczyła diabelską twarz Lucifera.” – wyjaśnił Henderson – “W końcu dowód na to, że jest tym, za kogo się podaje. Nie ma odwrotu. Chloe zna prawdę. I to jest właśnie siła napędowa czwartego sezonu, czyli zbadanie Chloe, która próbuje radzić sobie z konsekwencjami oraz poradzić sobie z tym, jak wpłynęło to na związek jej i Lucyfera, ten zawodowy, jak i personalny. Czy umie pracować z Diabłem? Czy może KOCHAĆ Diabła?

Dajcie znać, jak Wy widzicie czwarty sezon!