PODZIEL SIĘ

Drugiego listopada, krótko po północy czasu polskiego Marc Guggenheim (scenarzysta Arrow oraz Legends of Tomorrow)  zdradził na Twitterze, gdzie zostanie odwzorowane miasto Gotham podczas crossoveru Elseworlds.

Chicago, bo to o nim mowa, już drugi raz będzie siedliskiem mściciela w masce nietoperza. Za pierwszym razem gościło Christophera Nolana w roli Batmana w trylogii Mrocznego Rycerza (2005-2012). Tym razem nad ulicami sprawować pieczę będzie Batmowan w wykonaniu Ruby Rose.

Choć na zdjęciu widzimy Wayne Enterprises, Guggenheim potwierdził, ze Batmana niestety nie zobaczymy nawet przez chwilę. Informacje tę wyjawił po zapytaniu przez jednego z internautów, kto się w tym crossoverze nie pojawi, skoro co chwila mamy informacje o pojawieniu się nowych postaci.

 

Jednym z ostatnio zapowiedzianych złoczyńców jest Psycho Pirate, grany przez Boba Frazera. Dzięki Masce Meduzy potrafi on manipulować emocjami innych ludzi. Jako że Flash w tym sezonie ma do czynienia z metatechnologią, pasowałby przynajmniej jako “złoczyńca tygodnia”, rozpoczynający crossover.

Fani Mrocznego Rycerza mogą mieć jednak nadzieję na przynajmniej jakieś odniesienia do Bruce’a Wayne’a, ponieważ Guggenheim na pytanie, czy będą przynajmniej jakieś odniesienia do tej postaci, odpowiedział krótkim, tajemniczym “:-D”


Podziel się swoimi teoriami na temat Elseworlds na naszym Discordzie!  🙂