Ku przerażeniu niektórych fanów kontynuacja zeszłorocznego filmu „Wonder Woman”, który odniósł znaczący sukces, jest wciąż odległa. Zanim jednak dojdzie do premiery sequelu, fani mogą się spodziewać wielu zapowiedzi oraz aktualizacji, w tym najnowszej wypowiedzi Gal Gadot, odtwórczyni głównej roli.

W ostatnim wywiadzie dla EW Gal Gadot została zapytana o nadchodzący sequel, którego premiera jest zapowiadana na listopad 2019 roku. Podczas gdy nie mogła zdradzić za dużo szczegółów odnośnie fabuły filmu, zasugerowała, że jest jeszcze dosyć znaczna część opowieści, które można opowiedzieć. Tym bardziej że historię “narodzin” Diany Prince mamy już za sobą.

“Oprócz wspaniałej pracy Lyndy Carter w serialu historia mojej postaci nie była do tej pory opowiadana na dużym ekranie.” – wyjaśnia Gal Gadot. “Po prostu widzimy jej historię powstania. Jest jednak tak wiele do odkrycia z tą postacią, która ma 75 lat spuścizny. Jest tak wiele materiału, tak wiele możliwości i jestem pod wrażeniem tego.”

Komentarze Gadot przypominają wypowiedzi reżyser „Wonder Woman”, Patty Jenkins, która wcześniej wspomniała o niezbadanych obszarach, w które sequel mógłby podążyć.

“Największą zaletą tego filmu był fakt, że tak naprawdę tworzysz Wonder Woman, którą wszyscy kochamy, ale nie do końca filmu” – stwierdziła Jenkins. „Najbardziej ekscytującą rzeczą [w sequelu] jest teraz zobaczenie jej na wolności, w świecie, żyjącej tymi klasycznymi opowieściami. Oto Wonder Woman. Co ona może zrobić?”

Odkąd “Wonder Woman” po raz pierwszy zadebiutowała w zeszłym roku w czerwcu, fani huczą od plotek, co sequel może ze sobą przynieść. Pierwsze plotki sugerowały, że film może zawrzeć debiutanckie występy takich ikon wśród czarnych charakterów, jak Cheetah czy Circe, a akcja może dziać się gdzieś w okolicach Zimnej Wojny.

Oczywiście jak na razie jest jeszcze za wcześnie, aby stwierdzić, czy tak faktycznie będzie. Jednak fani oczekują, że więcej się wyjaśni, kiedy ruszy produkcja filmu w czerwcu 2018 r..

Miejmy nadzieję, że sequel będzie jeszcze lepszy niż świetna pierwsza część przygód Wonder Woman.