PODZIEL SIĘ

Do końca finałów pozostało coraz mniej odcinków serialu The Flash, a tożsamość Savitara nadal jest wielką tajemnicą, a producenci nie dają nam żadnych kwestii wobec identyfikacji tego złoczyńcy jak to np. było w przypadku Reverse-Flasha czy Zooma.

Przedstawię wam pewne możliwości, chociaż po ostatnim odcinku stawiam na…

S
P
O
I
L
E
R

Barry’ego Allena! Tak Barry’ego Allena.

Dzisiaj zauważyłem pewną ciekawostkę, maska Savitara nie pokrywa całej głowy osoby ukrywającej się pod nią, a jak wiemy, Savitar nie jest już tylko tworzony w CGI, tylko posiada swój własny “kostium”.

Oczywiście to nadal może być losowa osoba w tym stroju lub kaskader, ale jednak biała szyja człowieka w żelaznej masce w drugim sezonie, pokryła się z jego tożsamością. Czy będzie tak i również z Savitarem?

Prawdopodobnie Barry przez flashpoint mógł stworzyć pewną komplikację czasową a jego nemezis jest on sam… Najazd The Dominators w Inwazji, była spowodowana właśnie zabawą Barry’ego.

W ostatnim odcinku The Flash, Savitar wypowiedział pewne zdanie: I am the Future Flash. Co jeśli naprawdę, Barry Allen jest w rzeczywistości, przyszłą wersją Barry’ego Allena?

Oczywiście to tylko fotomontaż 🙂

Jednakże ostatnio widziałem jak Grant Gustin robił nowy odlew pod kostium, jednak każdy sądził, że to tylko na potrzeby odświeżenia przepoconego kostiumu, a co jeśli… fotomontaż by się sprawdził?


Istnieje też pewna możliwość, że Savitarem może być H.R. Wells lub któryś z Wellsów. Jak widzieliśmy w dwóch odcinkach, gdzie Savitar przemawiał przez Juliana Alberta, dziwnie czepiał się H.R. Wellsa, naprawdę bardzo dziwnie, jakby był oburzony jego osobą, coś podobnego jak Harrison Wells z E-2, gdy zobaczył swoją odwrotną wersję z świata E-19.

The Flash HR Harrison Wells


Istnieje też pewna teoria dotycząca Wally’ego Westa, który mógł nie wydostać się z świata speed force. Jak wiemy, Wally już w fazie treningów jest szybszy od Barry’ego, a jeśli w środowym epizodzie Barry nie uratuje Wally’ego i nie ujrzymy go w kolejnych odcinkach, to Wally mógł wydostać się z speed force kosztem utraty swoich mocy prędkości. Postać Wally’ego w serialu była mocno niepoczytalna, zazdrosna, a teraz znajduje się w wieczności – jak to ujął Savitar. Jeśli Wally trafiłby do starożytności, to swych mocy nie mógłby odzyskać przez wykorzystanie akceleratora cząsteczek, tylko za pomocą kamienia filozoficznego. A na koniec nadaje sobie imię Savitar, aby nadać sobie poczucie władzy, jaką posiada Savitar w przyszłości.

The Flash Wally West

Oczywiście wszystkie teorie można obalić, a później The CW i producenci serialu zrobią nam niespodziankę i okaże się, że Savitarem jest Iris West. Zatem piszcie swoje teorie!

Kto według Ciebie jest Savitarem?

  • Barry Allen (46%, 482 Głosów)
  • Panda (34%, 363 Głosów)
  • Wally West (12%, 131 Głosów)
  • H.R. Wells (8%, 80 Głosów)

Liczba głosujących: 1 056

Loading ... Loading ...