PODZIEL SIĘ

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Oficjalna informacja w postaci trailera nowego, 4 sezonu serialu The 100 sprawiła, że z niecierpliwością odliczamy dni do ukazania się pierwszego odcinka. Póki co, ci bardziej podekscytowani oglądają trailer raz za razem snując przypuszczenia o tym, co może się wydarzyć po tak interesującym zakończeniu sezonu 3.

Pierwszą rzeczą jaka rzuca się w oczy jest jakby zamiana miejsc pomiędzy Monty‘m a Jasperem. Mowa oczywiście o sferze emocjonalnej. W poprzednim sezonie, Jasper wręcz tonął we własnym żalu nad Mayą i tragedią związaną z Mount Weather. Był kompletnie zniszczony psychicznie, przelewał przez gardło coraz to większe ilości alkoholu. Bez względu na to, jak Monty starał się go podnieść na duchu, Jaseper nie potrafił wyjść z tej przepełnionej żalem spirali.

Teraz Monty wydaje się być tym, który wpada w podobny stan, który towarzyszył Jasperowi w poprzednim sezonie. Po tym, jak został zmuszony do zabicia własnej matki, a później niemal tracąc swojego najlepszego przyjaciela – Jaspera, Monty zaczyna pękać, zaczyna być pretensjonalny, zachowuje się gwałtownie, a może nawet niepoczytanie, no i wydaje się jakiś taki zamknięty w sobie, prawda? Przypomina Wam to coś?

Jasper z kolei wydaje się być pełen optymizmu. Uśmiecha się, wydaje się, że dokonał swego rodzaju odrodzenia. Jest zdeterminowany by żyć, a nie tylko przetrwać.

Jason Rothenberg, producent serialu, przyznał w jednym z wywiadów, że sezon 3 skończył się niemal samobójstwem Jaspera po wyjściu spod kontroli Alie. Jednak scena ta została wycięta i musimy mieć nadzieję, że Jasper odwdzięczy się i pomoże Monty’emu wyjść ze swojej depresji.

Pozostaje jeszcze Harper, urocza blondynka, z którą Monty związał się pod koniec poprzedniego sezonu. “Mam nadzieję, że relacje z Harper będą kontynuowane” – skomentował Christopher Larkin (odwtórca roli Monty’ego).

Trailer sugeruje nam, że postać Monty’ego może dostarczyć widzom wielu emocji. Mam tu na myśli subiektywne odczucia, przywiązanie do bohatera. Nie ukrywam, że postać ta jest dla mnie ważna w kwestii całego serialu. O ile Jasper strasznie irytował mnie w poprzednim sezonie, tak w tym mam nadzieję, że moje nastawienie do niego zmieni się i w końcu z zaciekawieniem będę wyczekiwał jego dalszych losów.

Przypominam: premiera 4 sezonu The 100 już 2 lutego, 2017 roku (czasu polskiego). Czekacie? 🙂

Zapraszamy Was na polską grupę dyskusyjną fanów The 100 na facebooku >Kliknij Tutaj<