Christina Brucato FLARROW.pl Legends of Tomorrow Stein

Po dzisiejszym odcinku serialu Flash, wygląda na to, że nowa postać pojawi się w DC’s Legends of Tomorrow. Według redakcji Deadline, Christina Brucato została obsadzona w powracającej roli w serialu.

Fani poznali dzisiaj Brucato w crossoverze Flash, Arrow, Legends of Tomorrow i Supergirl. Aktorka gra Lily Stein, córkę naukowca Martina Stein, który działa jako Firestorm. Postać została stworzona po niedawnej podróży w czasie, kiedy to ponownie profesor Stein miał kontakt z młodszą wersją siebie. Starsza wersja kazała wtedy młodszej włożyć więcej pracy w relację z żoną. Fani po raz pierwszy poznali państwa Stein, gdy Martin pojawił się w serialu Flash, przed jego odejściem do Legends of Tomorrow.

lily-stein-flash-invasion-214365

Od czasu rozmowy starszego Martina z jego młodszą wersją, starszy miewał wizję, które wskazywały, że jego przeszłość się zmieniła. Barry potwierdził przeczucia Steina, kiedy jego halucynacje znów pojawiły się w odcinku.

Jeśli jesteście zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat Lily, to wygląda na to, że macie szczęście. W tym tygodniu odcinek LoT przybliży nam odrobinę jej postać, jednocześnie pozostając nadal przy fabule związanej z Inwazją! Z opisu odcinka możemy dowiedzieć się, że Martin nie jest zachwycony wprowadzeniem Lily, więc będziemy mogli zobaczyć jak Stein pójdzie w ślady Flasha. Profesor prawdopodobnie cofnie się w czasie, aby zapobiec narodzinom swojej córki zmieniając przyszłość, tak jak wcześniej zrobił to Barry ratując swoją matkę Norę.