REDAKCJA
Team FLARROW.pl

10702033_852345534797188_3129130503265591016_n

Rafał Muras (Panda) – założyciel grupy, fanpage’a i portalu FLARROW.pl
Szef wszystkich szefów. Zajmuje się zarządzeniem całym teamem FLARROW.pl, odpowiada za sprawne funkcjonowanie naszej marki. Wszyscy go bardzo kochamy, jest dla nas jak prawdziwy ojciec.

Łukasz Trendel (Cyborg) – redaktor strony, administrator konta YouTube. Wyszukuje wiadomości ze świata DC, odpowiada za treści w dziale z newsami. Wspaniały tatuś dwóch synów i mąż. Pracuje jako ochroniarz.

Dominik Karło (Venoxon) – najmłodszy członek redakcji, pomaga tłumaczom, czasami posłuży jako korektor. Adoptowany syn szefa. Znany jest jako Kareł. Dość denerwujący dzieciak, lecz jest do strawienia, oprócz tego ma dobre cechy typu sympatyczność i szczerość. Próbuje być Casanovą, ale niezbyt mu się to udaje.

Piotr Nowak (Batplay) – recenzent oraz druga władza na portalu flarrow.pl. Odpowiedzialny za wprowadzanie nowych redaktorów oraz omówienie i krytykę serialowego uniwersum DC. Historyk z wykształcenia, lubi spędzać czas na planach filmowych, okazjonalnie Dj. Zainteresowany również sportem, zdrowym trybem życia; uczestnik biegów surwiwalowych.

Łukasz Gierlich (Gero) – ciemny przedstawiciel narodu polskiego. Nie, nie uchodźca. Czysty hanys. Jeden z pierwszych członków społeczności FLARROW. Członek redakcji, pomaga tłumaczom. Interesuje się zagadkami historii nowoczesnej oraz piłką nożną. Jego pasja to siatkówka i siłownia.

Agata Knyż (MysticLady) – należy do grupy odpowiedzialnej za powstawanie polskich napisów do seriali, jak i newsów. Jest bardzo upierdliwa i uwielbia przepraszać. Gdyby zginęła w nieszczęśliwym wypadku i z tego powodu nie mogłaby przetłumaczyć napisów, przepraszałaby pośmiertnie każdego dnia. Ma wielkie serce i jest przyjazną duszyczką naszej ekipy! Na co dzień matka dwójki dzieci oraz kucharka w warszawskiej pizzerii!

Ania Sanokowska (White Canary) – Dobrze pracująca redaktorka, pomaga w organizacjach zlotu fanów, chętnie pomaga w sprawach związanych z social media. Oprócz panowania nad światem jako królowa, interesuje się od małego śpiewem od małego, serialami. Do tego na świecie jest fanką nr 1 Miley Cyrus. Jest również uzależniona od… placków po węgiersku i frytek, a w wyglądzie niczego jej nie brakuje.

Daniel Dantez Komorowski FLARROW.pl

Daniel Komorowski (Dantez) według Pandy człowiek z mroczną duszą, o którym napisze książkę. Sam jest autorem sagi „Universum”. Redaktor strony, a jednocześnie student grafiki. W wolnych chwilach robi wszelkie prace związane z komiksami i ich ekranizacjami (graffiti, karty, maski), a od roku również własnoręcznie malowane koszulki.

Olek Furczyk (Miedziany Drwal) – dobry, pomocny przyjaciel. Redaktor który zajmuje się nie tylko newsami, a również i administracją forum. Uwielbia grać w piłkę nożną i siatkówkę.

 Kinga Zgorzelska FLARROW.pl

Kinga ZgorzelskaRedaktorka, tłumaczka, czasem zajmuje się korektą. Bardzo mocno zaangażowana w polski fandom LuciFans. Uwielbia książki i kolarstwo.

Manuela Szpolorowska (Manu) – zapalona programistka z obszerną wiedzą IT. Pracuje w redakcji na wielu stanowiskach: tłumacz napisów, redaktor oraz wprowadza drobne poprawki na portalu. W Bydgoszczy studiuje informatykę, jest wielką fanką muzyki rockowej oraz zespołu TSA, prowadząc przy tym ich fanklub. #TeamBatman #TeamIronMan

Natalia Kaczorowska – oprócz tego, że jest śliczna i bardzo przyjazna! Odpowiada za grafikę, ponieważ grafika to jej hobby i przyszłe wykształcenie. Również interesuje się wizażem.

Milena Bębacz (Miluś) – maskotka projektu FLARROW, być może w niedalekiej przyszłości wystąpi w kampanii promocyjnej FLARROW.pl. Lubi śpiewać, a interesuje się siatkówką i oglądaniem seriali.

Patrycja Malesza The 100 FLARROW.pl

Patrycja Malesza (Katie) W redakcji odpowiada za serial „The 100”. Kocha seriale w których jest dużo akcji. Uczęszcza do gimnazjum. Interesuje się medycyną i rysowaniem. Jej ulubione seriale to: The 100, The Flash i Teen Wolf.

Jakub Michał Hertel (JMH / Reece) – Człowiek od wszystkiego! Newsman, tłumacz napisów i utalentowany grafik! Student Logistyki na Uniwersytecie Zielonogórskim, jego wielkim zainteresowaniem jest taniec (jumpstyle i shuffling).

Mateusz Wasak (Wasiu) – jeden z nowszych ale już doświadczonych nabytków naszej grupy. Działa jako tłumacz napisów, czasami dokonuje drobnej korekty. Często służy radą w kwestii stylistyki tłumaczonych zdań.

Katarzyna Piskorska – licealistka mieszkająca w Warszawie. W naszej redakcji odpowiada za profil Instagramowy. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką i oglądaniem seriali. Pala miłością do robótek manualnych takich jak: origami, kartki okolicznościowe itp.

Filip Pollok – dołączył do zespołu niedawno, lecz swoją inteligencją potrafił szybko odnaleźć się w nowej sytuacji. Dzięki temu, możemy czytać jego świetne artykuły, newsy oraz dokłada cegiełkę do powstawania napisów. Student kierunku finanse i rachunkowość, w wolnym czasie zabawny chłopak i wielki fan Johna Constantine.

janusz

Janusz Dziedzic (Skurwol) – tłumacz napisów i artykułów na co dzień uczy się mentalnie jak i fizycznie, trenuje karate, a jego hobby to podryw i Doctor Who. Janusz wszystkich Januszów.

Julia

Julia Delegacz – kolejna młodziutka duszyczka w naszym gronie, z dużym powodzeniem radzi sobie w newsach i tłumaczeniach napisów. Licealistka o profilu humanistycznym. Jej wielkim hobby jest granie na perkusji i śpiewanie.

Razor

Aleksander Madej (Razor) – jedna z nowszych osób w redakcji. Głównie prowadzi fanpage’a na facebooku. Jest maniakiem seriali na podstawie komiksów DC. Kręcą go klimaty zombie oraz postapo. Jego hobby to koszykówka oraz gymkhana. Jest uczniem technikum na profilu fototechnicznym.

 

Grupę FLARROW.pl tworzy także mnóstwo innych osób, które pomagają nam w rozwijaniu strony, pisaniu artykułów i tłumaczeniu napisów.

Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz się z nami skontaktować, wyślij nam wiadomość mailową: [email protected]