O tym, że Darkseid miał pojawić się w oryginalnej wizji „Ligi Sprawiedliwości” Zacka Snydera plotkowało się już od dawna. DC Comics opublikowało dziś zdjęcia przedstawiające nowe t-shirty, na których widnieje nikt inny, jak sam władca Apokolips!

Do tej pory mieliśmy jedynie pewność, iż w filmie ujrzymy go wyłącznie we wspomnieniach o wojnie, w której walczył jeszcze pod imieniem Uxas, ale wygląda na to, iż dyktator pojawi się w swojej teraźniejszej formie, co może zwiastować nie lada kłopoty dla naszych bohaterów.

Przedstawione zostały dwa wzory koszulek, na jednej widoczna jest jego głowa, na drugim natomiast mamy podgląd, jak mniej więcej będzie prezentował się w całości.

 

Przypominamy także, że Ray Porter, czyli aktor, który wcielił się w rolę Darkseida, zdradził w jednym z wywiadów, że nakręcono z nim wiele scen, a w ostateczności nie wykorzystano żadnej z nich, co także może oznaczać, iż despota będzie miał większy udział w filmie, niż się tego spodziewamy.

Jeżeli chodzi o same koszulki, to ich design jest naprawdę w porządku, aż szkoda, że na polskie sieciówki prawdopodobnie nie ma nawet co liczyć.

Myślicie, że przed premierą filmu udostępnione zostanie jakiekolwiek zdjęcie przedstawiające tyrana w akcji?