Ostatnio otrzymujemy coraz więcej informacji na temat trzeciego sezonu „Titans”. Zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Savanna Welch wcieli się w rolę Barbary Gordon, a teraz wiemy też, kto sportretuje postać Tima Drake’a!

Informacja ta pochodzi z fanowskiej grupy poświęconej temu show, gdzie jej administrator Lance niejednokrotnie zdradzał nowinki z planu, zanim te zostały oficjalnie ogłoszone. Dosłownie przed chwilą opublikował post, w którym zdradza, że trzeciego Robina zagra Jay Lycurgo!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby

Jest to kolejna osoba, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki w aktorskim świecie, jednakże patrząc na to, jak trafne okazują się wybory twórców, to raczej nie mamy czego się obawiać.

Osobiście uważamy, że chłopak ma w sobie coś „nerdowskiego”, co perfekcyjnie pasuje do postaci Tima. Jesteśmy tylko ciekawi, w jakich okolicznościach się pojawi, oraz że nie będziemy musieli czekać na niego całego sezonu, a przecież istnieje taka szansa – wszakże wpierw musi „narodzić się” Red Hood.

W ramach przypomnienia: Tim Drake, to chłopak, który po śmierci Jasona staje się nowym Robinem. Jego umiejętności został docenione przez potężnych wrogów Batmana, jak np. Ra’s Al Ghula. Sam Bruce uważa, że to właśnie on stanie się kolejnym “Największym detektywem świata”.

W międzyczasie na szybko spróbowałem zwizualizować Jaya jako Tima, oto efekt: