Do premiery „Superman & Lois”, pozostały jeszcze dwa tygodnie, także prawdopodobnie możemy spodziewać się coraz większej ilości materiałów reklamowych dotyczących tejże produkcji. Stacja The CW opublikowała właśnie kolejny trailer, na którym m.in. widzimy odświeżony design stroju Człowieka ze Stali!

Choć początkowo ludzie sceptycznie podchodzili do koncepcji serialu o Supermanie odgrywanym przez Tylera Hoechlina, tak pierwszy zwiastun z pewnością zmienił zdanie niejednego, który właśnie kręcił nosem.

Najnowszy klip zdradza nam, jak mniej więcej z jakimi problemami będzie musiał mierzyć się Clark – okazuje się, ratowanie świata to pikuś w porównaniu do rodzicielstwa, a same dzieciaki też niezbyt się cieszą z faktu, że ich ojciec ma nadprzyrodzone zdolności.

Całość zapowiada się iście intrygująco i z niecierpliwością czekamy na premierę show. Jakość seriali „The CWVerse” wprawdzie nie była ostatnio zbyt zachwycająca, jednakże ten serial może nieco to zmienić. Przynajmniej na to liczymy!

Jest klimat, ciekawy wątek. Sceny wyglądają nieco lepiej niż pozostałe seriale CW, więc losy Supermana i Lois Lane zasługują na to, by dać im szansę. Tak też zrobimy, a Wy? Zagłosujcie w poniższej ankiecie.

Czy będziesz oglądać serial "Superman & Lois"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...