Ostatnio w sieci pojawia się coraz więcej plotek związanych z trzecią częścią przygód Człowieka Pająka, w którego obecnie wciela się Tom Holland. Sporo aktorów powróci do swoich ról z innych produkcji z Spider-Manem, dużo się mówi o mniemanym pojawieniu się Tobeya Maguire’a oraz Charliego Coxa, a tym razem w końcu dostajemy coś bardziej przyziemnego – zdjęcie z planu!

Wygląda na to, że kolejne przygody Petera rozgrywać się będą w okresie świątecznym. O ile sam śnieg mógłby po prostu być niefortunnym zbiegiem okoliczności, wszakże zima wciąż trwa, tak świąteczna ozdoba na jednej z szyb raczej jasno przekazuje, iż młodociany heros za chwilę będzie wypatrywał pierwszej gwiazdki:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Atlanta Filming (@atlanta_filming)

Biorąc pod uwagę z iloma złoczyńcami, będzie musiał zmierzyć się Spidey, to raczej bardziej niż pewne, iż po niezbyt ciekawych i w sumie zniszczonych wakacjach, pora przeżyć najgorsze święta w życiu!

Miejmy nadzieję, że już niedługo otrzymamy więcej konkretów z planu filmowego, a Kevina zastąpimy trzecią częścią przygód Spider-Mana. Trzymamy także kciuki, że wszystkie te plotki o multiwersum okażą się prawdziwe i faktycznie na ekranie pojawi się kilku pajęczaków.

Czego Wy najbardziej oczekujecie po nadchodzącej produkcji spod szyldu MCU?