Ruby Rose, która opuściła rolę Kate Kane w serialu Batwoman, wyraziła ostatnio chęć powrotu na epizodyczną rolę. Jednakże włodarze The CW postanowili zmienić aktorkę na Willas Day!

Gwiazda serialu “Krypton” Wallis Day zastąpiła Ruby Rose w roli Kate Kane. Scenarzyści wymyślili już sposób na zastąpienie aktorek. Kate Kane została ciężko ranna w katastrofie lotniczej, a jej cała twarz musiała zostać rekonstruowana. Dlatego też zobaczymy inną twarz aktorki.

Ruby Rose szybko zapewniła widzów, że między nią, a Willas Day nie ma żadnego konfliktu wyjaśniając w swoim poście na Instagramie: „Jestem podekscytowana!”. prawdopodobne. Zobacz poniżej reakcję Ruby Rose na wiadomości o Batwoman.

„Przykro mi, że nie pogratulowałam wczoraj @wallisday. Wiedziałam wcześniej o castingu i nie wiedziałam, kiedy zostało to ujawnione, więc zapomniałam. Ale jestem nią podekscytowana! Widzę te wszystkie wpisy, w których jestem oznaczona, przez zmartwionych fanów, którzy zastanawiają się jak się czuję… Czuję się świetnie, mam tylko pozytywne wibracje”.