Już za lekko ponad miesiąc w końcu dowiemy się. co od samego początku planował Zack Snyder ze swoją „Ligą Sprawiedliwości”, nad którą pracę porzucił ze względu na tragedię, która spotkała jego rodzinę. Od trzech dni otrzymujemy krótkie zajawki tego, co nas czeka, a właśnie dziś opublikowany został ostatni, oficjalny trailer produkcji!

W samym materiale pojawiło się sporo nowych scen, przez które już teraz idzie odnieść wrażenie, iż mamy do czynienia z kompletnie nowym filmem. Na pewno czeka nas mnóstwo scen akcji, a patrząc na to, iż efekty wizualne zostały mocno podrasowane, to zapowiada się na niezwykle ekscytujące show.

Wygląda także na to, że Steppenwolf faktycznie nie będzie głównym zagrożeniem dla naszych bohaterów, a rola Darkseida nie ograniczy się do krótkiej sceny.

Żeby nie zdradzać większej ilości szczegółów, poniżej znajduje się omawiany materiał:

Choć początkowo sceptycznie podchodziliśmy do tematu „snydercuta”, tak z każdym nowym materiałem coraz bardziej nie możemy się doczekać premiery.

Nawet jeżeli fabularnie okaże się dalej czymś nie do końca zrozumiałym, tak liczymy chociaż na widowiskowe show, gdyż co by nie mówić o Zacku – sceny walk zawsze wychodziły mu bardzo dobrze.

Premiera Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera już 18 Marca na HBO GO!