Don Cheadle, czyli odtwórca roli War Machine dzieli się informacjami na temat kolejnego serialu przygotowywanego przez Marvela.

MCU wielkim krokiem przeniosło swoje historie w świat seriali, które obecnie zmierzają (bądź już dotarły) na platformę Disney+. Po “WandaVision”, “Lokim” i “Falcon and Winter Soldier” i jeszcze paru innych nadszedł czas na “Armor Wars“, skupiających się na wojownikach w zbrojach Iron Mana.

Don Cheadle, czyli filmowy płk Rhodes (aka War Machine), podzielił się garstką informacji na temat produkcji. W przeciwieństwie do komiksów nie zobaczymy w historii głównego bohatera, czyli Tony’ego Starka, który zmarł po walce z Thanosem na końcu Avengers: Endgame. Według aktora to właśnie ten fakt będzie miał ogromny wpływ na całą historię w serialu.

W trakcie podcastu w BroBible Cheadle powiedział, że w serialu Rhodey będzie chronił dziedzictwo Iron Mana, próbując trzymać zaawansowaną technologię Starka z dala od złoczyńców, chcących zdobyć zbroję dla siebie. Według aktora “najbardziej ekscytujące w całej pracy nad serialem będzie przeniesienie historii z komiksu i dostosowanie jej do obecnych historii w filmach i serialach MCU”.

Co myślicie o pomyśle na kolejny serial od Marvela?