Musicalowe odcinki mogą być naprawdę świetną odskocznią od standardowej formuły wielu seriali, zwłaszcza kiedy jednym z głównych głosów jest taki aktor jak Tom Ellis. Dlaczego on? W Luciferu będzie musical w „Bloody Celestial Karaoke Jam”!

Jedna ze showrunnerek serialu podczas World Baloon podcast wyjawiła jednak, że jedyne utwory jakie będziemy mogli w ów odcinku usłyszeć będą coverami. Oczywiście, można było tego się domyślać widząc w nazwie odcinka „karaoke”, ale jednak wielu fanów chętnie usłyszałoby chociaż zalążek oryginalnego utwory, który kto wie… może stałby się viralowym hitem?

Joe Henderson zdradził również, że jest to odcinek z największym potencjałem do powtórnego oglądania spośród wszystkich dotychczasowych. Obowiązkowy rewatch? Dla fanów musicali wydaje się, że tak. Zwraca uwagę na to, że każdy z utworów będzie inny, a różnorodność, jeżeli zrobiona ze smakiem, niewątpliwie wpłynie pozytywnie na odbiór odcinka wśród szerszej publiki.

Zdradza on również, że showrunnerka (Ildy Modrovich) odpowiedzialna za napisanie tego odcinka była kiedyś w zespole, a więc może i przeniosła ona swoje muzyczne doświadczenia właśnie do tego odcinka? Miejmy nadzieję, że naprawdę z niesamowitym efektem.