Kilka dni temu Zack Snyder zdradził, że jeszcze przed samą premierą jego wersji Ligi Sprawiedliwości otrzymamy jeszcze kilka krótkich zajawek przedstawiających po kolei bohaterów produkcji. Na pierwszy ogień poszedł Batman, następnie Superman, a dzisiaj z głębin oceanu wypłynął Aquaman!

Na tym trwającym 40 sekund materiale widoczna jest jedna nowa scena oraz dwie inne, które już wcześniej widzieliśmy. Raczej nic nie ekscytującego, klip pełni raczej funkcję „zapchaj-dziury”.

W kinowej wersji Justice League nie można było narzekać na brak scen z Arturem, jednakże ciekawe ile nowości czeka nas w „oryginalnym” wydaniu.

Ciekawe też, kiedy w końcu usłyszymy nieco więcej o sequelu przygód podwodnego herosa, gdyż od dłuższego czasu jest na ten temat bardzo cicho.

Premiera Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera już za niespełna dwa tygodnie, bo 18 marca! Film u nas obejrzycie na HBO Go i będzie on trwać lekko ponad 4 godziny.

Będzie hit, czy kit? Opinie są mocno podzielone, a my osobiście nie możemy się doczekać, by po prostu się przekonać, czy ta oryginalna wizja Snydera faktycznie będzie lepsza od tego potworka, którego wykreowal Joss Whedon.