Leslie Grace - Batgirl

Leslie Grace, która wcieli się w rolę Barbary Gordon w filmie “Batgirl” postanowiła zdradzić nieco więcej informacji o odczuciach do swojej nowej roli!

“Batgirl” będzie filmem na wyłączność dla platformy HBO Max, w którym to Leslie Grace wcieli się w tytułową bohaterkę Barbarę Gordon. 26-letnia aktorka opowiadała niedawno o nadchodzącym filmie DC w wywiadzie dla portalu Entertainment Weekly, w którym zdradziło nieco informacji o losach Batgirl:

„Jest kimś, kogo nie docenił nawet jej własny ojciec i będąc najmłodszym dzieckiem, czasami jesteś odizolowany od wszystkich trudnych życiowych spraw, a ona tak bardzo chce udowodnić sobie i wszystkim innym, że jest kilka rzeczy, z którymi może sobie poradzić. Tak więc będzie wyglądać podróż bohaterki w jej filmie. Czuję się, jakbym była w niekończącej się podróży udowadniania sobie, jakie bariery mogę pokonać, jakie granice mogę pokonać dla siebie i jestem podekscytowana, że mogę korzystać z tego zapału i z uporu jakim cechuje się charakter postaci Batgirl.”

Redaktor z EW zapytał także, czy aktorka przymierzała już kostium Batgirl:

„Nie! Nie umiem się doczekać! Nie znam żadnych szczegółów, szczerze nie mogę też nic powiedzieć, nawet jeśli bym coś wiedziała. Ale nie mam o tym pojęcia! Myślę, że prawdopodobnie dopóki nie zbliżę się [do produkcji], to niewiele się dowiem, ale nie mogę się doczekać, żeby dowiedzieć się, jak wygląda ten strój. Wiem, że na dopasowanie tego stroju czeka mnie 35 różnych przymiarek. [Śmiech]”

Fani niezbyt entuzjastycznie przyjęli informację o wyborze Grace na aktorkę Batgirl, jednak czasu i decyzji Warner Bros nie cofniemy, a musimy dać jej szansę!