Do premiery The Eternals zostało jeszcze trochę czasu, ale im bliżej premiery tym fani coraz bardziej spekulują, co będzie częścią fabuły.

Jedną ze spekulacji jest miłosny trójkąt pomiędzy Sersi (Gemma Chan), Ikarisem (Richard Madden) i Danem Whitmanem (Kit Harington)!

W postać Dana Whitmana wcieli się aktor znany z Gry o Tron, czyli Kit Harington. W komiksach Dan jest bardziej znany, jako Black Knight, sam Harington opisał swoją postać, jako „Postać, która pracuje w Muzeum Historii Naturalnej, ale nie jest Eternalsem”.

W wywiadzie z „Total Film”, Kit Harington wypowiedział się na temat możliwego romansu, o którym w tym artykule:

“Myślę, że już parę informacji na ten temat zostały powiedziane w prasie. Nie powiem, że dużo z tego jest prawdą. Ale moja postać ma więź z Sersi, jak również postać grana przez Richarda Maddena”

Dodatkowo, Gdy został zapytany o przyszłość Dana Whitmana w MCU był skromny i wytłumaczył, że nie ma wiedzy na temat przyszłości swojej postaci.

“Nie mam pojęcia czy moja postać będzie dalej rozwijana czy nie, czytałem na temat tego, kim moja postać może zostać. Więc jest możliwość większego rozwoju.”

The Eternals wchodzi do kin 5 listopada br.