Ostatnio w końcu oficjalnie potwierdzono, iż utalentowany Oscar Isaac wcieli się w rolę Marca Spectora, znanego bardziej jako Moon Knight. Skoro już za chwilę powracamy do świata MCU, to kiedy mniej więcej spodziewać się premiery serialu o Pięści Khonshu?

Według najnowszych informacji podanych przez „The Ronin”, czyli sprawdzony serwis, który często dzieli się ważnymi nowinkami związanymi z produkcją filmów i seriali, premiera „Moon Knight” miała odbyć się za nieco ponad rok, bo latem 2022 roku, mniej więcej zaraz po emisji ostatniego odcinka Ms.Marvel.

Należy traktować tę informację z dystansem, gdyż dalej nie jest to nic oficjalnego, ale termin ten wydaje się dość realny. Na ten moment nie otrzymaliśmy niestety żadnej oficjalnej informacji z planu serialu, poza tą, kto odegra główną rolę.

Kevin Feige w jednym z wywiadów zdradził, że jest niesamowicie podekscytowany, gdyż „minęło już nieco czasu, odkąd jakiś z naszych superbohaterów zeskakiwał z budynków, by złoić jakichś zbirów. Jednym z najważniejszych i dość unikatowych aspektów serialu będzie także oczywiście choroba umysłowa Marca.”

Wygląda na to, że możemy spodziewać się czegoś w pokroju Netflixowych seriali, których internautom najwidoczniej bardzo brakuje, o czym świadczą liczne komentarze w sieci, albo sama akcja mająca na celu przywrócenie Charliego Coxa do roli Daredevila. My oczywiście także z wielką niecierpliwością czekamy na kolejne „bardziej przyziemne” show sygnowane logiem Domu Pomysłów.

Miejmy nadzieję, że data faktycznie się sprawdzi i w przyszłe lato ociepli nas nie tylko słońce, ale i premiera „Moon Knighta”

Jeżeli natomiast niezbyt kojarzycie tę postać, to z wielką chęcią zachęcamy was do sięgnięcia po ofertę Egmontu, w której znajdziecie odpowiednie komiksy, w tym np. świetny tom od Jeffa Lemire!