Produkcja serialu rozpocznie się dopiero po zakończeniu kręcenia serialu o Obi Wan Kenobim.

Obecnie rozwijanych jest kilka serialowych projektów z Uniwersum Gwiezdnych Wojen. Obecnie pojawiają się nowe odcinki animowanego „Bad Batch„, a na horyzoncie już widać produkcję „The Book of Boba Fett”, którego zdjęcia właśnie się zakończyły. W związku z jego grudniową premierą, fani wyczekują informacji na temat produkcji nowego sezonu „Mandalorianina„.

W ostatnim wywiadzie jednak Pedro Pascal wyjawił, że prace na planie jeszcze się nie rozpoczęły, natomiast portal Collider donosi, że zdjęcia mogą się zacząć dopiero na początku 2022 roku!

Ma to związek z planem zdjęciowym, który jest zajęty obecnie przez prace nad „Kenobim” oraz z harmonogramem głównego aktora, który w międzyczasie będzie też zajęty przygotowaniami do roli w ekranizacji „The Last of Us„.

Tak czy inaczej, oznacza to, że trzeci sezon „The Mandalorian” może ujrzeć światło dzienne najwcześniej pod koniec 2022 roku. Ten długi czas oczekiwania umila jednak zapowiedź Collidera, że „The Book of Boba Fett” będzie umiejscowiony po wydarzeniach z końca drugiego sezonu „Mandalorianina” i będzie funkcjonował jako jego „Sezon 2.5”.

Czekacie na kontynuację historii Dina i „Baby Yody”?