Pomimo wielu krążących na ten temat plotek, Henry Cavill nie powróci jako Superman w filmie “Shazam! Fury of the Gods” z Zacharym Levi w roli głównej.

W maju otrzymaliśmy informację, że Henry Cavill zagra Supermana w kilku nadchodzących projektach DC. Tytuły konkretnych filmów nie zostały wówczas wymienione, jednak wielu fanów spekulowało, że Cavill gościnnie pojawi się w sequelu “Shazama!” przez zakończenie pierwszej odsłony przygód superbohatera. David F. Sandberg opublikował na Twitterze wpis, w którym przyznał, że to właśnie Cavill miał oryginalnie pojawić się w końcowej scenie, zanim zdecydowano się na zastępstwo.

Ze względu na fabułę pierwszej części “Shazama!”, Sandberg nie wyjawił na social mediach, czy aktor pojawi się w sequelu. Portal Variety donosi jednak, że Cavill nie powróci w roli Supermana w filmie “Shazam! Fury of the Gods”.

Skoro nie zobaczymy Henrego Cavilla w sequelu Shazama, w jakich innych projektach DC może pojawić się Superman? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach!