Helen Mirren w wywiadzie opowiada o swojej roli w filmie “Shazam! 2” i według przekazanych informacji, może to być jej pierwszy występ w roli złoczyńcy i jest tym niezwykle podekscytowana.

Bardzo niewiele cenionych aktorek, takich jak Helen Mirren, kiedykolwiek trafiło na plan zdjęciowy z gatunku filmów o superbohaterach, ale kiedy to robią, rezultaty są spektakularne. Poważna aktorka Helen Mirren po raz pierwszy zdecydowała się na taki szalony krok, gdy pojawiła się w serii Szybcy i wściekli jako matka Deckarda Shawa. Ma zamiar powtórzyć swoją rolę w F9 tego lata, udowadniając, że niezależny aktor, także ma swoje miejsce w głównych hollywoodzkich produkcjach. Mirren wkrótce dołączy do DC Extended Universe jako Hespera w nadchodzącym Shazam! Furia bogów.

Zapytana o jej nadchodzącą rolę złoczyńcy w kontynuacji przygód Shazama w wywiadzie dla portalu Access, aktorka podzieliła się podekscytowaniem, jakie odczuwała z powodu tej roli, twierdząc, że może to być jedna z jej pierwszych ról złoczyńców w prawie 50-letniej karierze aktorskiej.

„Właściwie nie grałem wielu złoczyńców. Myślę, że Hespera może być pierwszą taką rolą.”

Mirren kontynuowała wywiad, mówiąc, że uważa, że ​​doświadczenie z produkcji będzie „bardzo zabawne”, potwierdzając, że jak dotąd nie rozpoczęła zdjęć do projektu DC.