Rozpoznawalny aktor wcielający się w postać Jasona Todda A.K.A Robina, pochwalił się na instagramie nowiutkim logo należącym do kostiumu postaci Red Hooda. Bohater zadebiutuje w zbliżającym się trzecim sezonie Tytanów na platformie HBO Max.

Można z pewnością stwierdzić, że serial pt. „Titans” odbył intrygującą podróż, w której napotkał wiele przeszkód, aby finalnie wylądować na HBO Max. W momencie startu emisji trzeciego sezonu z nowego domu, w fabule zawitają nowe postaci. Ekran odwiedzą między innymi Barbara Gordon, Scarecrow, a także Tim Drake. Jednakże większość fanów widowiska oczekuje konkretnego mściciela o pseudonimie Reed Hood, który będzie owocem przemiany Jasona Todda.

Okazuje się, że postać odwetowca zostanie inaczej poprowadzona niżeli w komiksach. Przede wszystkim Jason nie zostanie pobawiony życia, ani magicznie wskrzeszony co znacznie komplikuje sprawy. Widzowie będę musieli się nieźle zastanowić w jaki sposób twórcy popchną postać Currana Waltersa do przemiany w Reed Hood’a. Chociaż widzieliśmy jak konceptualnie będzie prezentować się mściciel w serialu, to niedawno Walters udostępnił zdjęcie kombinezonu z bliska. Symbol posiada wyraźną aurę projektów DIY! Dzięki temu wygląda obłędnie. Obczajcie post aktora:

From Curran’s Instagram from TitansTV

Jesteście podekscytowani widokiem logo kostiumu Reed Hood’a w trzecim sezonie Titans? Dajcie znać w komentarzach!