Film “Wonder Woman 1984″ został oceniony przez Rotten Tomatoes. Po otrzymaniu “Certyfikatu Świeżości” (“Certified Fresh”), status szybko został zdegradowany do “Zgniłego” (“Rotten”).

Pierwsza część “Wonder Woman” jest uważana za jeden z najlepszych filmów w uniwersum DC i został przy tym najlepiej oceniony przez Rotten Tomatoes aż na 93%. Gdy film dopiero co wyszedł, osiągnął wynik 88%. Pozostałymi produkcjami, które otrzymały “Certyfikat Świeżości” są “Shazam!” (2019) oraz “Birds of Prey” (2020).

Na stronie Rotten Tomatoes status najnowszej części przygód Diany spadł jednak do “Rotten” (“Zgniły”), gdyż przez krytyków (378 głosów) został oceniony na jedynie 59%. Nowy wynik postawił film na miejscu niewiele przed inną produkcją DC – “Man of Steel” (“Człowiek ze Stali”), który osiągnął 58 %. “Suicide Squad” (“Legionu Samobójców”) wciąż pozostaje na ostatnim miejscu, uzyskując jedynie 26%.

Czy zgadzacie się z decyzją krytyków z Rotten Tomatoes dotyczącą “Wonder Woman 1984”? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzu, co myślicie o tym filmie!