Producenci wykonawczy Legends of Tomorrow ujawnili, jak bohaterowie poradzą sobie z porwaniem Sary Lance przez kosmitów podczas 6. sezonu w DC FanDome.

Sara Lance była kluczową częścią ekipy Legends of Tomorrow od momentu jej powstania, służąc jako kapitan drużyny. Jednak Legendy podczas szóstego sezonu będą musieli radzić sobie bez swojej kapitan, ponieważ Sara została porwana przez kosmitów w ostatnich sekundach 5. sezonu. W efekcie to wydarzenie różnie wpływa na bohaterów, ale nie czują się z tym najlepiej.

Na ten temat podczas DC Fandome wypowiedziała się jedna z wielu współtwórców serialu, czyli Grainee Godfree: „Czuję, że Sara miała jeden z głównych czynników wpływających na serial.”

Drugą wypowiedź dodał Phil Klemmer: „Myślę, że Ava oczywiście byłaby godnym zmiennikiem [w roli kapitan], jednakże mocno przeżywa nieobecność Sary i jest bardzo roztrzęsiona, więc pozostawia trochę pustki i pozostali członkowie będą musieli to wypełnić.”

Natomiast kolejny współtwórca serialu – Keto Shimizu zapewniła widzów, że Sara nadal będzie odgrywać integralną rolę w szóstym sezonie! „Będziemy śledzić jej przygodę, nawet gdy jest oddzielona od zespołu”.

Premiera nowego sezonu odbędzie się w przyszłym roku!