Jesteśmy już po premierze filmu „The Eternals”, w którym mogliśmy podziwiać dwie klasowe aktorki, mowa oczywiście o Salmie Hayek i Angelinie Jolie.

Jednakże jaki los czeka dla obu aktorek w MCU?!

Angeline Jolie wcieliła się w rolę Theny, jednej najpotężniejszych Eternalsów, której historia sięga, aż do początku powstania cywilizacji. Aktorka udzieliła ostatnio wywiadu dla brazylijskiego portalu CinePop, w którym wyraziła chęć pozostania w rodzinie MCU. Jolie chciałaby kontynuować rolę swojej postaci w kolejnych produkcjach Kinowego Uniwersum Marvela. Oczywiście nie liczy na swój własny film, aczkolwiek jest otwarta na inne propozycje.

Dodatkowo wyraziła także chęć do nakręcenia jednej z produkcji Marvela. Praca dla tak popularnej i utalentowanej aktorki z pewnością się znajdzie!

Nie sposób nie wspomnieć także o drugiej weterance amerykańskiego kina, mowa oczywiście o Salmie Hayek. Aktorka swoją grą w Eternals zadebiutowała w kinowym świecie superbohaterów.

Hayek zdradziła w ostatnim wywiadzie, że podpisała wieloletnią umowę z Marvel-Disney, na grę w kolejnych produkcjach MCU. Także z pewnością zobaczymy ją ponownie w roli Ajaki.