Jon Cryer's Lex Luthor is super bitter in first 'Supergirl' footage (screen grab) CR: The CW

Czy Jon Cryer jako Lex Luthor będzie terroryzował Gotham w kolejnych sezonach „Titans”?!

Aktor Jon Cryer zadebiutował w roli Luthora w 2018 r. w serialu „Supergirl”, gdzie z miejsca trafił w serca fanów Arrowverse, za sprawą swojego talentu aktorskiego. Przewyższał on swoich kolegów z obsady, którzy niestety nie byli na takim poziomie. Typowe dla serialu The CW.

Jego kariera prawdopodobnie kończy się wraz z finałem Supergirl, który nastąpił w ostatnich dniach. Chociaż w wywiadzie dla ComicBook.com wyraził chęć powrotu do innej produkcji:

„Czułem się, jakby [to był koniec], ale chcę też uhonorować tę wersję postaci. Lubię Arrowverse. Myślę, że robią z tym świetną robotę. Myślę, że serial Superman & Lois jest fantastyczny. Myślę, że Doom Patrol jest fantastyczny, a Titans całkiem niezły. Natomiast Stargirl, widziałem tylko jeden odcinek, ale wydaje się to zabawne. Uważam, że Black Lightning był był wspaniały. Więc chcę uhonorować Lexa w uniwersum Arrowverse. Więc jeśli mają dla niego świetny plan w Supermanie i Lois, Flashu, Titans lub czymkolwiek, to ucieszę się, że mógłbym znaleźć sposób, aby wrócić i być tego częścią.”