Już raczej nigdy nie doczekamy się kontynuacji filmowego Supermana z Henrym Cavillem w roli głównej, mimo że sam aktor z wielką chęcią podjąłby się tego projektu, tak Warner Bros. wydaje się mieć inne plany. Jednak nie od dziś wiadomo, że Zack Snyder początkowo planował trylogię poświęconą „Człowiekowi ze stali”, a teraz zdradził, czego moglibyśmy oczekiwać po sequelu.

Kilka dni temu swoją premierę miało „Army of the Dead”, którego autorem jest właśnie wyżej wymieniony reżyser. W trakcie jednego z wywiadów poświęconych tejże produkcji Zack zdradził także nieco na temat planowanego „Człowieka ze Stali 2”.

Okazuje się, że w trakcie rozmów z Warner Bros. zasugerował on, aby głównym złoczyńcą filmu był tym razem słynny kolekcjoner światów – Brainiac. Poza tym zdradził też, iż moglibyśmy na ekranie ujrzeć innych mieszkańców Kryptonu, którzy uwięzieni zostali w Strefie Fantomowej.

Samą postać tego iście groźnego antagonisty możecie kojarzyć z różnych źródeł, bo poza komiksami, pojawiał się on także na srebnym ekranie (Krypton), w grach (Injustice 2) czy też animacjach (Liga Sprawiedliwości/Liga Sprawiedliwości Bez Granic).

Na ten moment możemy mieć tylko nadzieję, iż prędzej czy później pojawi się także w jakiejś filmowej produkcji, jednakże na ten moment się na to nie zanosi.