blade

Jeżeli tak jak my wyczekujecie z niecierpliwością premiery najnowszego „Blade” z Mahershala Alim w roli głównej i ucieszyliście się po ostatnim przecieku rzekomo zdradzającym datę premiery, to niestety nie mamy dobrych wieści

Jakiś czas temu na indyjskim profilu od Marvel Studios pojawiła się grafika z logo filmów wchodzących w skład MCU, których premiera odbędzie się w 2022 roku.

blade premiera
Tak wyglądał tweet udostępniony przez Marvel india

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie obecność „Blade” oraz data 7 października 2022 r. co spotkało się z wielkim entuzjazmem wśród fanów, choć szybko zauważyli, że coś jest nie tak – czy faktycznie jest to możliwe, abyśmy otrzymali nowego łowcę wampirów już za rok?

Nad wszystkimi produkcjami, które znajdują się na grafice, albo skończono prace, albo wciąż pracują, w momencie gdy zdjęcia do Blade nawet się nie rozpoczęły.

Plotkę o rzekomej dacie premiery zdementował Justin Kroll z serwisu Deadline, który zdradził, że zdjęcia do nowego Łowcy Wampirów rozpoczną się dopiero pod koniec wiosny lub na początku lata, stąd też nie ma możliwości, aby film ukazał się 7 października 2022 roku. W takim przypadku powinniśmy się nastawić bardziej na 2023 rok.

Jeżeli chodzi o konkretne informacje związane z produkcją, to na dobrą sprawą nie wiadomo nic, poza tym, że główną rolę odegra Mahershala Ali, a sam film będzie częścią piątej fazy MCU.

 Czekacie na nowego Blade?