Aktor, który niedawno zdobył miano następcy Kapitana Ameryki- Anthony Mackie poruszył temat swojego domniemanego angażu w produkcji o Czarnej Panterze. Wakanda przewidziała wizę dla bohatera.

Odkąd Sam Wilson otrzymał tarczę Kapitana w Avengres: Endgame, fani podejrzewali, że prędzej czy później postać przywdzieje strój kultowy strój Kapitana Ameryki. Jednak dopiero ostatnie wydarzenia serialu „Falcon & Zimowy Żołnierz” potwierdziły wcześniejsze domysły.

W tym samym okresie, do sieci wyciekła informacja zapowiadająca solowy film z Anthonym, który wyczerpująco przedstawi jego przemianę w Kapitana. Aczkolwiek zanim wielbiciele trylogii o przygodach amerykańskiego super bohatera będą mogli uświadczyć kontynuacji w kinie, minie trochę czasu. Dla Wilsona stworzy się świetna okazja wystąpienia w nadchodzących projektach Marvela, takich jak Czarna Pantera. Zerknijcie na wyjaśnienia aktora:

„Posiadam wizę, paszport oraz niezbędne szczepienia pozwalające wejść na teren Wakandy, więc teoretycznie mogę tam jechać tak często jak tego zapragnę. To dziwne, ale przez te wszystkie pokłady szacunku oraz podziwu jakimi darzę Chad’a sprawiają, że chcę wykonać swoją robotę porządnie. Nie mam pojęcia jaka jest właściwa odpowiedź w tym temacie. Z pewnością nie przyniosę mu wstydu”.

Macie nadzieję, że Anthony Mackie pojawi się jako Kapitan Ameryka w drugiej części Czarnej Pantery? A może widzicie go w innych produkcjach Marvel Studios? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!