Niejednokrotnie szczycimy się twórczością grafików, którzy tworzą różne ciekawe fanarty z uznaniem dla ulubionych produkcji świata kina i telewizji. Tym razem możemy podziwiać dziesięć ciekawych fanartów promujących Tajne Wojny w Kinowym Uniwersum Marvela!

Tajne Wojny – Multiwersum zostało zniszczone. Za chwilę bohaterowie staną do beznadziejnej walki o dwie ostatnie Ziemie. I przegrają. Z pustki, która po nich zostanie, narodzi się niesamowita planeta, znana jako Bitewny Świat. To miejsce, gdzie pilnie strzeże się granic, porządek utrzymuje armia Thorów, a buntowników porzuca się na pastwę potworów czających się po drugiej stronie Tarczy. Miejsce, które trwa tylko dzięki żelaznej woli jednego człowieka, tak potężnego, że stał się bogiem. Kto odważy się rzucić mu wyzwanie?
Oto ostatni akt pełnej rozmachu opowieści Jonathana Hickmana, scenarzysty Avengers, New Avengers i Avengers: Czas się kończy. Autorem ilustracji jest Esad Ribic, znany z serii Loki, Silver Surfer: Requiem, Thor Gromowładny i Uncanny X-Force. – źródło: egmont.pl

Tajne Wojny muszą kiedyś nadejść do MCU, a będzie to po raz kolejny niesamowite widowisko tuż po Infinity War i Endgame! Ale na tę chwilę zapraszamy do podziwiania niesamowitych grafik: