Stacja The CW opublikowała zdjęcia do 5×06 odcinka serialu Legends of Tomorrow pt. „Mr. Parker’s Cul-De-Sac”, które pokazują nam wielkie wydarzenie, jakim będzie ślub Raya Palmera i Nory Darhk!

Oczywiście w odcinku tym nie zabraknie również ojca Nory, czyli wielkiego złoczyńcę Damiena Darhka, który jak pamiętamy był wrogiem numer jeden Sary Lance, z tego względu, iż zabił on jej siostrę – Laurel. A na poniższych zdjęciach możemy zobaczyć tę dwójkę z wielkimi uśmiechami na twarzy. Czyżby coś się zmieniło i nienawiść odeszła na bok?!

Piękny widok, gdy Damien odprowadza swoją córkę – Norę do ołtarza, aa zobaczcie sami!

Zdjęcia z odcinka:

View post on imgur.com

Opis odcinka:

Ray (Brandon Routh) planuje randkę dla niego i Nory (Courtney Ford), ale wszystko idzie nie tak, gdy pojawia się nowy recydywista, co sprawia, że członkowie drużyny podejmują szybką decyzję i tworzą kłamstwo, by utrzymać recydywistę na dystans. Podczas próby oszukania recydywisty, Ava (Jes Macallan) dowiaduje się, co robiła Sara (Caity Lotz), gdy jej nie było i konfrontuje się z nią. Charlie (Maisie Richardson-Sellers) i Constantine (Matt Ryan) zawierają umowę o współpracy, która przyniesie korzyść dla obojga. W międzyczasie Rory (Dominic Purcell) irytuje się negatywnymi komentarzami dotyczącymi jego książki, więc Zari (Tala Ashe) pomaga mu odnaleźć krytyka i Rory otrzymuje więcej, niż oczekiwał.