Platforma Netflix na kilka tygodni przed premierą drugiego sezonu “The Umbrella Academy” wypuszcza do sieci jego zwiastun!

Pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu platformy Netflix pt. The Umbrella Academy w końcu pojawił się w Internecie i zapowiada fanom to, czego mogą się spodziewać, gdy serial powróci w tym miesiącu. Pierwszy sezon był hitem dla wielu odbiorców, więc nic dziwnego, że tak bardzo oczekiwano drugiego sezonu. Netflix emitując zwiastun nadchodzących nowych odcinków zapowiada kilka radykalnych zmian dla dziwacznej grupy superbohaterów.

Zwiastun ujawnia, że zespół wylądował w Dallas w latach 60. XX wieku po dramatycznych wydarzeniach z apokaliptycznego finału pierwszego sezonu. Niestety apokalipsa podążyła za nimi i jeśli nie zaangażują się w zabójstwo prezydenta Kennedy’ego, świat zostanie zgładzony w nowej ognistej apokalipsie. Oprócz charakterystycznego komediowego stylu serialu materiał wideo prezentuje wiele intensywnych scen akcji i walk – z których fani bez wątpienia będą zadowoleni.

Zobacz zwiastun: