PODZIEL SIĘ

Świeżo po debiucie bohaterki Stargirl podczas “Crisis on Infinite Earths”, stacja The CW postanowiła wydać nowy zwiastun jej własnego serialu, który będzie również dostępny na platformie DC Universe.

W zwiastunie widzimy bohaterkę Courtney Whitmore (graną przez Brec Bassinger), gdy odkrywa Kosmiczny Kostur i staje się Stargirl, czymś co zwiastun przedstawia jako jej przeznaczenie.

Serial opowie o losach Courtney, uczennicy szkoły średniej, której życie przewraca się, gdy jej matka ponownie wychodzi za mąż i przenosi do Nebraski. Co więcej, istnieje związek jej ojczyma z Justice Society of America!

Warto również wspomnieć o pojawieniu się Stargirl podczas dzisiejszych odcinków “Crisis on Infinite Earths” wraz z zespołem Justice Society of America, który działał w latach 40., a następnie zniknął w czasach “Red Scare”, ale tylko po to, by niektórzy z ich potomków mogli odegrać kluczową rolę w 2. sezonie Legends of Tomorrow, aczkolwiek poza Vixen nie mieli oni dużego wpływu na Arrowverse. Aż do czasu pojawienia się na Ziemi-2 bohaterki Stargirl i S.T.R.I.P.E. podczas dzisiejszego crossoveru.

Na razie nie jest znana dokładna data premiery Stargirl.