PODZIEL SIĘ

W końcu jakieś wieści dotyczące produkcji filmu Spider-Man 3 z Tomem Hollandem oczywiście! Według najnowszych doniesień wszystko rozpocznie się już tego lata prawdopodobnie w Islandii!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Produkcja ma rozpocząć się w lipcu br. i zakończyć w listopadzie, oczywiście Islandia nie jest jedyną lokalizacją kręcenia przygód Spider-Mana, ponieważ ekipa rozstawi swoje kamery również w takich miejscach jak: Nowy Jork, Atlanta, Los Angeles, ale to właśnie Islandia ma być głównym miejscem powiązanym z wyborem głównego złoczyńcy filmu.

Zakończenie Spider-Man: Far From Home ujawniło tożsamość Spider-Mana, a także umierający Mysterio stworzył pewien fałszywy materiał wideo, w którym to obarczył Petera winą za swoją śmierć i kataklizm. Zatem prawdopodobnie trzeci film przedstawi ucieczkę Petera, który będzie potrzebował spokoju od tego całego zgiełku. Jednakże jego utopia nie potrwa wiecznie, a za każdym uciekinierem udaje się łowca…

Tym łowcą ma być dobrze znany Kraven the Hunter! Aczkolwiek do tej pory nie jest powiedziane, że będzie on złoczyńcą, bo jak pamiętamy Spider-Man: The Animated Series, Kraven miał również okazję partnerować Spider-Manowi, aczkolwiek prawdopodobnie w jakiejś części filmu będzie tą złą postacią i być może z czasem się to zmieni, gdy pojawi się drugi – większy czarny charakter trzeciej części (być może ponownie Mysterio?), a sam Kraven pomoże Spider-Manowi oczyścić jego dobre imię?!

Jak każdy wie Kraven to urodzony łowca. Potrafi upolować prawie każde zwierzę, człowieka lub nadczłowieka. Potrafi przetrwać w każdym środowisku naturalnym, pomaga mu w tym: zwiększona siła, wyszkolona zwinność, wyostrzone zmysły. Potrafi sprawnie posługiwać się zarówno bronią białą jak i palną.- źródło marvel.fandom.com