PODZIEL SIĘ

Pierwszy sezon „Doom Patrol” został bardzo ciepło przyjęty przez internautów, dlatego też wieść, iż drugi sezon powstaje, ucieszyła niejednego! Jednak od tamtej pory nie otrzymaliśmy żadnych informacji z planu, także wielu zastanawiało się, na jakim etapie jest produkcja i kiedy w ogóle możemy się spodziewać premiery. Na to drugie pytanie odpowiedziało nam HBO Max! Szykuje się dobry początek lata.

HBO Max opublikowało dziś, trzynastego maja, listę produkcji, które trafią na ich platformę tego lata. Jedną z nich okazuje się „Doom Patrol”, które rzekomo ma się pojawić w tejże usłudze 25 czerwca!

Z tego powodu pewnie już za chwilę spłynie na nas lawina newsów dotyczących drugiego sezonu, jednak na ten moment nie wiemy za bardzo czego się spodziewać.

Przypominamy, iż nasi bohaterowie zostali wcześniej pochłonięci przez przerośniętego karalucha Ezekiela. Ostatecznie udało im się wydostać, jednakże stało się to w momencie, gdy ten wrócił do normalnych rozmiarów, a co z tym idzie – nasza grupa pomniejszyła się do mikroskopijnych rozmiarów.

Poznaliśmy także córkę Nilesa, Dorothę. Z tego powodu możemy przypuszczać, że głównym złoczyńcą w nadchodzącej kontynuacji będzie The Candlemaker, który w komiksach przejął ciało córki geniusza. Czy serial potoczy się tą samą drogą? Tego dowiemy się zapewne niedługo.

Jak wam się podobał pierwszy sezon „Doom Patrol”? Macie jakieś oczekiwania co do drugiego?