Najnowsze informacje wskazują na to, iż Zimowy Żołnierz tuż po premierze swojego serialu zdobędzie jeszcze większy status w Kinowym Uniwersum Marvela!

Premiera serialu “Falcon & The Winter Soldier” została przesunięta z powodu epidemii koronawirusa, a produkcja nadal się nie zakończyła, ponieważ Marvel Studios nadal tkwiło w martwym punkcie z dokrętkami w Pradze. Jednakże aktualnie z mediów zagranicznych napływa do nas ciekawa informacja o większym statusie postaci Bucky’ego Barnesa!

Serial obu przyjaciół Kapitana Ameryki, który jak wiemy tuż po wydarzeniach z Endgame zmienił swój los i w końcu mógł przeżyć normalną i spokojną starość, niestety prawdopodobnie już nie wróci do świata MCU. Zatem kino i widzowie potrzebują nowego bohatera, który będzie przypominał nam Steve’a Rogersa.

Komiksy już dawno temu ochrzciły Bucky’ego Barnesa nowym Kapitanem Ameryką, który zastąpił Steve’a. Prawdopodobnie na taki ruch skusi się również MCU, albo po prostu jeszcze bardziej będzie promować Zimowego Żołnierza i stanie się on kluczowym bohaterem!

Nie wiadomo czy otrzyma swój własny serial, czy po prostu może nawet i film, albo dołączy do projektu z większą ilością bohaterów coś na wzór Avengersów, tylko tym razem to on będzie rządził, a nie Kapitan lub Iron Man!

To będzie dobry pomysł ze strony Marvel Studios.